Továbbképző hitoktatók részére

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

2013-08-02 - 16:33

A június végére meghirdetett továbbképzőt (valakinek sajnos, többünknek hála Istennek) egy későbbi időpontra kellett halasztanunk , így  augusztus 30-31-én kerül megrendezésre Nagyberegen. Előadónk Uzsalyné Pécsi Rita lesz.

„Az oktatás szinte minden szintjén dolgoztam; óvodát, iskolát alapítottam és vezettem; egyetemen általános módszertant oktattam leendő tanároknak; tankönyvet, taneszközöket írtunk édesapámmal; művészetpedagógiából doktoráltam. Amatőr egyházi kórus karnagya is vagyok, a pécsi Bazilikában minden vasárnap reggel 8 órakor éneklünk.


Munkahelyem: a pécsi Megyervárosi Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, melynek vezetője vagyok.


Nagyon gazdagnak ígérkezik tehát a hétvégénk, mindenkit bíztatok, hogy ne hagyja ki a lehetőséget. Az alkalom pénteken 8.30-kor kezdődik, és szombaton 13.00 órakor ér véget.


 


A szervezés megkönnyítése érdekében kérek visszajelzést arról is, ha tudtok jönni (ez esetben kérem azt is, hogy mennyi időre), és arról is, ha valakinek fontos dolga van ebben az időpontban (ez esetben kérem az indoklást).


Elérhetőségeink:


Mobil, sms: 0661261830            E-mail: hitoktatas@gmail.com


A teljes hír megtekintése