A Portál véleményezése

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Dancs Róbert

2009-12-20 - 22:22

Kedves Adminisztrátor!



Lehetne javasolnom, hogy a lejárt beadási határidejű pályázatokat rendszeresen töröljék a pályázatfigyelők listájából?



Köszönöm javaslatom figyelembevételét.

Szimkovics Tibor

2009-12-09 - 12:39

Az év újságírója díj kapcsán:

Mivel az adott topicban befulladt a jelölés, kérem az Adminisztrátort, hogy indítsa el az online szavazást mihamarabb, talán reprezentatívabb lenne.

Ami a jelölteket illeti, lényegében minden valamirevaló jelölt neve elhangzott...

Dancs Róbert

2009-11-03 - 13:21

Köszönöm, hogy felkerült a missziói munkaterv!

Dancs Róbert

2009-10-22 - 13:07

Kedves Adminisztrátor!



Légyszíves tedd fel a honlapra a 2009. évi Bereg-megyei Egységes Missziói Munkaterv formanyomtatványát, hogy akik gépen szeretnék kitölteni, azok letölthessék a dokumentumot a számítógépes kitöltéshez!



Tudom, hogy még nem késett, mert a rákosi presbiteri konferencia után kell csak elkezdeni a kitöltését, de úgy gondoltam, hogy időben szólok az ügyben, mint lelkészi missziói bizottsági tag.



Köszönöm segítségedet! Jó munkát!

Dancs Róbert

2009-10-09 - 20:06

Ezen a linken tévedés jelent meg:

http://www.reformatus.com.ua/index.php?m=aktualitas&a=show&i=1937



Segédlelkészt nem szentel az egyházunk, csak beosztott a lelkészet!



Segédlelkész az, aki 6. éves teológiai hallgató, és még tanul a teológián. Aki 6. év utáni nagypapi vizsgát tett, az "beosztott lelkipásztor"!!!



Csak beosztott lelkész szentelhető! Kérem ezt a hibát javítsák ki a portálon!

Szimkovics Tibor

2009-09-23 - 14:53

Köszönjük.

Dancs Róbert

2009-09-23 - 11:25

Nekem mára elkezdett működni! Köszönjük a hiba korrigálását!

Dancs Róbert

2009-09-21 - 13:47

Nagyon kellene, ma eléggé beégtem, amikor egy német személynek angolul mutattam be ukrán Windows alatta a portálunkat ( www.refmunkacs.try.hu ) és nem tudtam átváltani a kódolást (ukrán Windowsnál még nehezebb megtalálni a jót) és végül arab betűket jelenítette meg az ékezetek helyén. Nagyon ciki volt így bemutatni...

Szimkovics Tibor

2009-08-12 - 11:57

Kedves Admin.

Tisztelettel jelentem, hogy sikerült a problémáért közbenjárni, és úgy tűnik, meg van oldva...

(Külön köszönet jár Rácsok András barátomnak)

További jó munkát!

Szimkovics Tibor

2009-07-26 - 16:44

Kedves Adminisztrátorunk!

Ha egy mód van rá, ki kellene könyörögni, hogy a Tirek újított motorjának legalább egy részét megkaphassuk. Egészen pontosan egy elenyésző apróságra gondolok: a lapozásnál erősen zavarba jön a Firefox, mivel egy olyan gombot kellene megjelenítenie, amit elfelejtettek a szerverre feltölteni. Az Internet Explorer kedvesen megelőlegezi legalább a gomb hűlt helyét, ezért azzal már lehet lapozni; de ez így azért nem egészen korrekt a felhasználók szempontjából (ne támogassuk a Microsoft monopóliumát :)).

A Tirek frissített lapjain szöveges linket találhatunk (Egészen pontosan: régebbi hírek; frissebb hírek), és ezzel mindegyik böngésző boldogul már.

Ha lehet, kéretik tolmácsolni ezt a Tiszáninneni Egyházkerület gurui felé :)

Előre is köszönöm!

Szimkovics Tibor

2009-07-25 - 12:55

A egyik hírben (Presbiteri csendesnap Homokon) van egy kis pontatlanság, kérlek, korrigáld. Nem homoki és minaji, hanem ráti és minaji beosztott lelkész volnék...

Dancs Róbert

2009-07-23 - 22:23

Légyszíves egy-egy képet a hírekhez mellékelni!

Ugyanis nagyon kíváncsi vagyok, ha egy-egy beszámolót olvasok...

Dancs Róbert

2009-06-05 - 15:15

Kedves Adminisztrátor!



Köszönöm, az ígéretet a személyes válaszra, de én pont azért a fórumban kérdezek ilyeneket, hogy hátha másokban is indítok el gondolatokat a fejlesztéssekkel kapcsolatban, amiket megoszthatnak és akkor együtt gondolkodva többre jutnánk.



Természetesen kíváncsi vagyok a válaszra személyesen is. :)



Üdv: Róbert

Dancs Róbert

2009-05-30 - 20:02

Kedves Adminisztrátor!



Egy olyan kérést intéztek felém, hogy a munkácsi gyülekezet aloldalának ( www.refmunkacs.try.hu ) legyen akadálymentes változata, hogy vakok számára készült olvasóprogrammal is olvasható legyen. Mivel ezen a honlapmotoron egyre több a flash és a kép, érdemes lenne fejleszteni és beépíteni az akadálymentes változatot. Például úgy, mint a www.reformatus.hu -n is van. (Jobb felső sarokban egy gomb, és azzal át lehet kapcsolni.) Természetesen a főoldalra is kellene az akadálymentes változat.



Kérdésem az lenne, hogy lesz-e ilyen irányú fejlesztés? És ha igen, akkor kb. mikorra?



Üdvözlettel: Róbert

Dancs Róbert

2009-05-18 - 16:36

Nálam a "Bibliaolvasó Kalauz" gomb most sem megy! Csak nálam van gond, vagy másutt is?



(A Banner eltűnése gondot, én nem tapasztaltam, bár lehet, hogy éppen akkor nem látogattam a honlapot.)

Szimkovics Tibor

2009-05-16 - 22:40

A hiba valós volt, 2 napig.

Mostanra megszűnt.

Minden ok.

Szimkovics Tibor

2009-05-15 - 08:11

Elég mókás, hogy a legtöbb banner eltűnt a főoldalról (többek közt az aloldalak menü is). Remélem, csak valami apró hiba a szerveren...

Dancs Róbert

2009-05-12 - 12:52

Kedves Adminisztrátor(ok)!



Sajnos nem jelenik meg a "Bibliolvasó Kalauz" gomb alatti tartalom. Kérlek javítsátok a hibát!

Dancs Róbert

2008-06-10 - 12:56

Kedves János!

Már beszéltem az adminisztrátorral a név elrejtése ügyében. Meglátjuk mi lesz belőle. Természetesen ez nem kis átalakítás a honlap motorját üzemeltető informatikusoknak.

Még az imafalat is fogom mondani.

Üdv: Róbert

Gajdos János

2008-05-26 - 10:37

Szia Róbert!

Teljesen egyetértek az ellenvetéseddel, mert valóban fennáll egy ilyen vírus veszélye. Az e- mail regisztráció az bajos, mert bizonyára vannak olyan emberek, akiknek imatámaszra lenne szükségük, de nem hinném, hogy e- mail regisztrációval foglalkoznának. Viszont a név elrejtéses opciót kitűnőnek találom!

Életedre és munkádra Istenünk áldását kérem!