A Portál véleményezése

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Dancs Róbert

2008-05-25 - 12:14

Kedves Gajdos János!

Én ugyan nem vagyok adminisztrátor, de ameddig az admin késik a válaszol, pár mondatban megpróbálok reagálni a felvetéseidre.

1) Az imafal gondolata nagyon jó, sok áldás forrásává válhatna. Előbb utóbb biztosan meg fog valósulni, csak szorgalmazni kell.

2) A regisztráció egy borzasztó fontos dolog. Azért, mert ha "ügyes" emberkék ülnek a regisztrációt nem kérő fórumhoz, akkor megfelelő kódsorral trójai vírus tudnak föltenni. Ami rögtön aktiválja magát, amint a böngészővel rámész a Fórum gombra. Tapasztalatból beszélek, mi a www.deszkatemplom.hu honlapon csináltuk a regisztráció nélküli fórumozást, és ez lett belőle.

A névnélküliségre való vágy érthető dolog ebben a kicsiny Kárpátaljában, de ne feledd el, hogy akármilyen néven lehet regisztrálni, csak egy e-mail cím kell hozzá (amit szintén akármilyen néven lehet regisztrálni). Amit én megoldásnak látnék, az az lenne, hogy mielőtt elküld valaki egy írást a fórumba, akkor egy megfelelő opción jelölhesse be, vagy ki, hogy látszon a neve, vagy maradjon elrejtve. Ha találkozok személyesen az adminnal, fogom neki szorgalmazni.

Üdvözlettel: D.R.

Gajdos János

2008-05-22 - 23:18

Egy javaslatom lenne az oldallal kapcsolatban. Több oldalon láttam már, hogy különböző imafalakat használnak. Szerintem nekünk is lehetőségünk és kötelességünk, hogy másokért imádkozzunk, s egy ilyen "imafal" jó lehetőség lenne a problémák megoldására.

Viszont azt is meg kellene valósítani, hogy regisztráció nélkül is tudják használni, mivel bizonyára sokan szeretnék megosztani problémájukat, de név nélkül.

Istenünk további áldását kívánom a portálra, és munka társaira.

Pataki Gabor

2008-04-23 - 14:51

Nem tudom, hogy van-e rá lehetőség, de szerintem jó lenne a bal oldali sávnál a közvéleménykutatásban valami új kérdést feltenni. Pl. a portálról, egyházi életünkkel kapcsolatban, de az előzőhez hasonló kérdés is lehetne... a lényeg, hogy mondjuk 1-2 havonta változna.

Gajdos János

2008-04-21 - 22:08

Nem szeretnék senkit kritizálni, de az aloldalakkal kapcsolatban azt kell mondanom, hogy nem túl fényes a helyzet. 41 oldalból 26 szinte teljesen üres. Hogy ennek pontosan mi az oka, azt nem tudom. De úgy gondolom, hogy azért csinál az ember weboldalt, hogy feltöltse. Ha nem így lenne, akkor én kérek elnézést.

Sipos József

2008-03-27 - 11:09

Még egy ötlet:

A dátum és a nap mellett lehetne még a névnap is.

Szanyi György

2008-03-26 - 10:33

Most látom igazán mennyire fontos egy ilyen oldal. Legyen érte Istené a dicsőség!

Remélem, hogy sokan fogják látogatni oldalunkat



Dancs Róbert

2008-03-25 - 00:18

Kedves Adminisztrátor, kedves Ferenc!

Egy javaslattal bátorkodom előhozakodni. Észrevételem szerint ez a domainnév (www.reformatus.com.ua) egy kissé nehézkes. Többen lehagyják a .ua tagot, aztán nem értik, hogy miért nem működik. (Természetesen próbálom magyarázni a hozzám fordulóknak, hogy kell az is.) Valamint ezt elég hosszú is begépelni. Javaslatom szerint futtathatnánk egy párhuzamos domainevet úgy, ahogyan a Tiszáninneni Egyházkerület is használja: www.reformatus-tiszaninnen.hu mellet a www.tirek.hu-t.

Megnéztem, a www.kre.hu -t (azért kre, mert a Kárpátaljai Református Egyház kezdőbetűi ezek), ez a domainnév református tulajdonban van, és a www.kgre.hu-t is ők használják, tehát átadhatnák nekünk a www.kre.hu-t. Valamint másik ötletem a www.kre.ua domainnév lenne, ami még nincs bejegyezve sehová. Javaslataimatat pusztán 10 billenytűlenyomás begépelni, amig a most használtat 21. Természetesen nem megszüntetni szeretném a mostanit, hanem mellette futtatni egy egyszerűbbet, rövidebbet.

Előre is köszönöm, hogy fontolóra veszed gondolatomat!

Isten áldjon munkádban!

Üdvözlettel: Dancs Róbert



U.i.: sajnos a www.kre.com már be van jegyezve.

Perpék István

2008-02-12 - 17:37

Tényleg nagyon jó, hogy van saját honlapunk.

Sipos József

2008-01-28 - 22:16

Nagyon örülök én is ennek a honlapnak. És majd használom is jó sokat, hogy határtalanul eljusson minden infó a nagyvilágba. Jó lenne itt a fejléc logójában kicserélni a címet arra a címre, amelyiken elérhető a honlap. Ennyi az észrevétel.

2008-01-08 - 10:43

Ide várjuk a portállal kapcsolatos véleményeket, észrevételeket, hozzászólásokat!